Шоу Олі Полякової «Королева ночі» на біс у Палаці Спорту: кращі образи.

29.10.2019

Оля Полякова щороку, 26 жовтня… ні, не ходить в баню, а ходить до Палацу Спорту. Ось уже третій рік на одному з найбільших майданчиків України Оля Полякова влаштовує запальне шоу. Цього року Оля зібрала зал «на біс»!

Від інопланетян до танго: самі Цікаві образи Олі Полякової в шоу «Королева ночі».

Всі вже звикли, що Оля Полякова - завжди яскрава, незвичайна, неоднозначна і прекрасна. Її яскраві костюми і образи підкорюють глядачів по всій Україні і скоро підкорять і весь світ. У шоу «Королева ночі», яке 26 жовтня прозвучало в Палаці спорту на біс, Оля Полякова приміряла відразу кілька образів.

Найяскравішим є номер з піснею «Колишній», де Оля Полякова разом з балетом показали по-справжньому інопланетну красу і стиль. Яскравий костюм в космічному стилі і головний убір зі світлодіодами вразили глядачів.

Наступний яскравий образ співачки - це сріблясте максі-сукні і казковий образ співачки, в якому вона постала на сцені з піснею «Кохання - це». Під світловим деревом співачка в образі казкової феї змусила весь зал світитися від любові - на мить Палац Спорту мав щось спільне із зоряним небом, адже і з партеру, і з секторів, і фан-зона засвітилася сотнями вогників!

Якщо два попередніх номери співачки були складними і в технічному, і в художньому сенсі, то наступний образ, так улюблений глядачами, набагато більш простий. Це червоне латексне міні-плаття і плащ, в якому Оля Полякова співає свою саму драматичну пісню «Коханка».

Насправді, вибрати якісь найулюбленіші образи співачки на концерті в Палаці Спорту важко, адже кожен вихід актриси - це окремий вид мистецтва і кожен вихід супроводжується спецефектами - кульки, блискітки, світломузика та інше.

«Королева ночі» їде в закордонне турне

Зараз, після концерту, Оля Полякова відправилася у відпустку на Сицилію, яке проведе в компанії мишленовских кухарів. Про це вона повідомила на прес-конференції в суботу, 26 жовтня перед концертом. Потім, після Сицилії, Олю Полякову чекає світова поїздка зі своїм шоу.

Розпочнеться все з Полтави - 23 листопада співачка дасть концерт в ПД "Листопад". Потім, вже в новому, 2020 року Оля Полякова відправиться в США, де дасть серію концертів. Крім того, кілька шоу українська співачка влаштує і в Канаді. Після цього Оля Полякова приступить до підготовки відразу двох концептуально нових шоу, які планує представити українському глядачеві в наступному році.

У бесіді з журналістами Оля Полякова зізналася, що нове шоу співачки будуть ставити режисери, які працювали з Cirque du Soleil, аквашоу La Perle в Дубаї і світовими шоу таких зірок, як Селін Діон, Франко Драгон. Унікальною складовою майбутньої програми співачки стане велика кількість залучених артистів, масштабна візуалізація і дуже складна, видовищна хореографія. Також Полякова анонсувала роботу над великим сімейним новорічним мюзиклом «Повернення Снігової Королеви».