Сергій Піскун

08.10.2019

Біографія

Сергій Піскун набирає популярність і все більше завойовує визнання української публіки. Пісні талановитого українця вже встигли полюбитися меломанам і шанувальникам популярної музики.

Дитинство і юність

Сергій народився 15 квітня 1987 року, за гороскопом- Овен. Як і всі, хто з'явилися на світ під заступництвом цього сузір'я, Сергій Піскун відрізняється завзятістю в досягненні цілей і амбітністю.

Родина співака - Україна, а рідне місто - Фастів, Київської області. У містечку, що є значущою транспортною розв'язкою області, народився в 1976 році і Ян Кум - засновник месенджера WhatsApp, американський підприємець і мільярдер.

Батьки Сергія виховували сина, як і інші українські сім'ї. Ніяких помітних подій сам співак не згадував.

Нам відомо, що після отримання атестату майбутній виконавець шансону вступив до будівельного технікуму. Завершивши навчання і отримавши спеціальність будівельника, Сергій працював в обраній сфері. Крім творчості, він активно захоплювався спортом. З юнацтва Сергій Піскун ганяв м'яча на футбольному полі. Щоправда, професійними тренуваннями майбутній співак не займався. Спорт залишався корисним хобі для душі.

Музика

Творчість і музика завжди були присутні в житті молодого виконавця. З 18 років Сергій почав писати вірші, які в подальшому стали основою для пісень, що полюбилися шанувальникам таланту українського співака. Жанр музики, обраний Сергієм для виступу на сцені, близький серцю багатьох людей.

Душевні співучі композиції про кохання та почуття, зрозумілі тексти, пробуджують емоції і почуття слухача. Саме така атмосфера створюється на концертах співака.

У 2009 році починаючий автор і виконавець взяв участь в щорічному фестивалі в Слов'янську, присвяченому пам'яті маестро шансону Геннадію Тимофєєву «Я вільний вітер». У Слов'янську Піскун здобув перший успіх і обзавівся шанувальниками таланту.

Талановитому автору пощастило познайомитися з Олегом Алябіним. За визнанням Піскуна, він вдячний Богові за те, що така людина з'явилася в його житті. Старший і більш досвідчений артист поділився з початківцем-колегою секретами успіху і допоміг Сергію закріпитися на сцені.

У тому ж 2009 році на професійній музичній студії рідного Фастова Сергій записує перші пісні - "Дівча з півночі", "Для тебе", "Я до тебе".

У 2010 році співак бере участь у першому міжнародному фестивалі виконавців «Шансон біля моря». Засновники клубу Світлана Малахова і Олександр Панчик зібрали в Севастополі початківців-зірок авторської пісні. Другий фестиваль проведено в 2011 році, де Піскун був визнаний лауреатом.

Про співака дізналися шанувальники обраного ним жанру музики, а для Сергія почався період концертів і гастролей по містах рідної України.

У 2016 році світ побачив перший альбом співака: «Живи для мене», до якого увійшли композиції, що виконуються Сергієм з 2009 року і знайомі шанувальникам таланту. У число записаних композицій включена пісня «Листи», виконана дуетом з Оленою Апальковою.

Сергій Піскун - постійний гість радіо «Шансон», учасник шансон-фестивалів, а його хіти входять в збірки популярної авторської пісні.

Сергій Піскун зараз
У 2018 році Сергій продовжує з успіхом розвиватися як співак і автор-композитор. Із зіркою шансону Катею Бужинської була записана спільна пісня «Сніжинки». Дует вже встиг презентувати композицію і виступити на концертах, в тому числі на «Шлягер року 2018».

Дискографія
2016 - «Живи для мене»
2018- «Червоні троянди»