Image

PRIME ORCHESTRA – “Музика Любові”
Полтава 10.03.2022
ПД Листопад о 19:00

Опис

PRIME ORCHESTRA - "Музика Любові"

Цикл програм «Музика любові» вже підкорила серця тисяч глядачів. Намагаючись ще більше потішити своїх шанувальників, Prime Orchestra, що року, випускає нову спеціальну програму, присвячену любові та всім романтикам.

Цього разу, ми презентуємо чудові твори, які ще не виконувалися оркестром. Також пролунають «фірмові» композиції, які вже полюбили глядачі Prime Orchestra.

«Музика Любові 2022» - це буде ще більш вражаюче та феєричне музичне шоу, наповнене пристрасними, ніжними, чуттєвими, запальними та, звичайно ж, улюбленими хітами, які вже давно стали «саундтреками» до самих хвилюючих епізодів в нашому житті.

Чудовий насичений звук, вражаюче світлове шоу, спецефекти, вокалісти, хор, рок-бенд, DJ у складі оркестру, і звичайно ж, всесвітньо відомі композиції у власних оригінальних аранжуваннях Prime Orchestra, які збагачують улюблені хіти симфонічним шармом і новими музичними фарбами.

У поєднанні з професіоналізмом та повною самовіддачею артистів оркестру, це буде справжній каскад почуттів та емоцій, який об’єднає «Музика Любові»!

Чекаємо на Вас з нетерпінням!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Gruzin