Image

Вистава
“Поневолення Любов’ю”
Полтава
18.03.2020

Опис

Вистава «Поневолення любов'ю»

ПРО ПОДІЮ

На численні прохання!!!

Нещодавно, у грудні 2019 року, у семи містах, при аншлагах, відбулися прем'єрні покази вистави "Поневолення любов'ю», створеного за романами-бестселерами «Жити життя»  та «Гріх прощення», популярної письменниці  Ганни Богинської!

Талановита гра акторів, сучасні декорації, з перших хвилин захоплююча сюжетна лінія, зміна зворушливих  і  гумористичних сцен  та несподіваний фінал – нікого не залишили байдужими!

Деякі відгуки про виставу з соціальних мереж:

"Дякую за приголомшливу виставу! Слова, які дають можливість  задуматися, сценарій настільки життєвий, що пролетіло півтори години як одна мить.

Я отримала величезне задоволення! Дуже легкі, талановиті актори. Прекрасні декорації.

Раджу всім, у кого буде вистава в місті! Вечір був неймовірним. Щирі оплески залу, не хотіли відпускати артистів! Браво!

"Була у Києві на цій неймовірній виставі. Дякуємо за емоції, чесність, акторів, атмосферу! Було відчуття "Жити життя"!

"Безліч  людських пристрастей було прожито за півтори години театральної постановки «Поневолення любов'ю».

Вистава оживила не тільки героїв з трилогії Ганни Богинської.

Перед очима пронеслися епізоди і з мого життя, коли, використовувалися подібні прийоми НЛП пікапа. Зараз я це розумію.

Добре, що не сильно вплуталась.

"Таким меседжем зі сцени можна врятувати багато жіночих душ (а також і чоловічих) від внутрішнього палання, від довгих очікувань і гіпноз-любові.

Ура!

Приголомшлива гра чудових молодих акторів, професійно підібрані декорації і вдалі акценти-все це створило атмосферу справжності і передало актуальність теми, що розкривається.

«Я плакала, коли Ганна билася в істериці нерозуміння і раділа, коли Артем, вказував на кожну фразу Матвія і пояснював прийоми маніпулятора. Я читала обидві книги, а тепер ще й відчула»

"Море емоцій! Заздрю тим, хто піде вперше на виставу!»

Ганна Богинська - не просто сучасна письменниця, вона-письменник-аналітик, радіоведуча, бізнес-аналітик, котра  присвятила свої романи свободі від маніпуляцій. Сьогодні її романи читають в  52 країнах світу, книги видані тиражем  понад 100 000 примірників, презентовані в США з прекладом на англійську мову.

Її книги стали настільки популярними, обговорюваними і затребуваними, що з'явилася потреба втілити сюжетні події на театральній сцені. Це справжній успіх і визнання!

Ви не повірите, але XXI століття-століття відкритої  інформації і загальнодоступних знань - перетворив маніпуляцію в повсякденну реальність. Маніпуляція - це прихований психологічний прийом, мета якого - отримати ресурс  жертви, нічого не віддаючи натомість. І до використання маніпуляції  щодо себе треба ставитися як до пограбування.

Любов чи залежність? Відносини або рабство? Змінити себе або зрадити собі?

Ти думаєш: "Мене не обдурити!",- а, якщо зараз він дивиться тобі в очі? Любов або маніпулювання? Ідеальний чоловік або професійний маніпулятор? Щаслива жінка або слухняна Лялька в руках гравця?

Богинська змінила уявлення про поняття «Жіночий роман».  Хто знає, може після цієї вистави, ти зміниш своє сприймання поняття «Гра»: в житті і на сцені, в романі/виставі  та  в реальності.

"Жити життя" -це роман-тренінг про маніпуляції, що поєднує в собі захоплюючий сюжет і знання. Вистава «Поневолення любов'ю» - історія, яка змінить твоє життя, назавжди.

До зустрічі на виставі!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Gruzin