Image

PRIME ORCHESTRA
Полтава
25.10.2019

Опис

Восени 2019 PRIME Orchestra відзначає своє п'ятиріччя грандіозним ювілейним туром, який завершиться в кінці весни 2020! У святкову програму з циклу «Світові Хіти» увійдуть кращі і найулюбленіші глядачами композиції, зіграні оркестром за 5 років, в оновленому варіанті, а також нові приголомшливі версії хітів, які ще не виконувались оркестром! Prime Orchestra порадують шанувальників ще більш масштабним та яскравим шоу, сучасними саунд-технологіями, унікальними аранжуваннями, фірмовим потужним живим звучанням, а також гумором, харизматичним вокалом, спецефектами і, звичайно ж, шквалом  емоцій!

 PRIME Orchestra - унікальне явище на світовій музичній сцені! Це сучасний симфонічний кросовер-оркестр-симбіоз новаторства і традицій, природного таланту і передових технологій! Симфонічне шоу від PRIME Orchestra - це завжди професійно, якісно, потужно, яскраво і драйвово! У кожній програмі - кращі світові хіти рок, поп, електронної, а тепер ще й реп музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує всесвітньо відомим композиціям нове життя, а глядачам - можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики.

 Крім традиційних для оркестрів музикантів, до складу Prime Orchestra входять драйвовий рок-бенд, епатажні вокалісти, хор і навіть ді-джей! На рахунку колективу на даний момент - понад 400 концертів у різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках та фестивалях, подоланих в  турах тисячі кілометрів,  сотні тисяч вдячних глядачів, що відвідали концерти, мільйони переглядів в інтернеті  та позитивні відгуки з усього світу!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Gruzin